Ceník

Filozofií naší společnosti je, že každý zákazník je pro nás jedinečný, což se odráží také v tom, že ke každé objednávce přistupujeme individuálně a vždy posuzujeme její specifika, požadovaný termín dodání, náročnost textu apod. Náš individuální přístup k zákazníkům se tak odráží také v tom, že nemůžeme stanovit pevnou cenu za normostranu textu, ale můžeme stanovit pouze cenu orientační.  Pokud však zadáte nezávaznou objednávku, posoudíme ji a následně Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu nezávaznou cenovou nabídku.

 

Všechny typy studentských textů od 350 Kč/NS objednat
     
Ceník je platný od 1. prosince 2022. Nejsme plátci DPH.

 

 

EXPRES48

Vypracování do 48 hodin s
maximálním rozahem 15 NS

+100% k ceně

EXPRES72

Vypracování do 72 hodin s
maximálním rozahem 20 NS

+50% k ceně

KOREKTURY

Jazykové a stylistické
korektury textů

cena dle rozsahu

 

 

U nás neplatíte nic dopředu.

 

Nejprve si v klidu prohlédnete ukázku, kterou Vám zašleme na e-mail. Po jejím schválení teprve provádíte platbu. Po jejím schválení teprve provádíte platbu. Platbu provádíte na základě zaslané faktury, a to převodem na náš bankovní účet, který je uveden v zaslané faktuře, včetně variabilního symbolu, částky a dalších náležitostí. Platby za poskytované služby není možné provádět jiným než bezhotovostním převodem. 

Co je to NS

Normostrana je standardizovaná strana textu o určitém počtu znaků včetně mezer. Jde o rozsah v délce 1 800 znaků (symbolů a mezer), což odpovídá třiceti řádkům o šedesáti znacích nebo přibližně 250 slovům běžného textu.

© 2014 PROSTUDENT s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA
ADRESA: RYBNÁ 716/24, 110 00, PRAHA 1, IČ: 03400662, ODDÍL C, VLOŽKA 231318, MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE